Nintendo Switch V2 Alan Yerler

Oyun dünyasının önde gelen Oyun Konsollarından Nintendo Switch halen vazgeçilmez bir cihaz olarak kullanılmaktadır. Yeni model Oyun Konsolu almak isteyen oyuncular veya elindeki Laptopu, Bilgisayarı, Telefonu, Oyun Konsolunu, Tabletini, Akıllı Saatini satarak nakit paraya çevirmek isteyen kullanıcılar bizimle çalışmaktadır. Bakan Berat ALBAYRAK’ın istifa etmesi sonucunda dövizin nasıl bir izlenime sahip olacağı bilinmese de yeni Cihaz, Oyun Konsolu almak isteyenler eskisini satarak nakit paraya çevirmektedir. Sizlerde elinizdeki Nintendo Switch V2 cihazını satmak için Alan Yerler arıyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Nintendo Switch V2 Alan Yerler
Nintendo Switch V2 Alan Yerler

Nintendo Switch V2 Alan Yerler

ikincielfiyat.com 2008 yılında hizmet vermeye başlamış 2.el veya Sıfır Cep telefonu, Tablet, Akıllı Saat, Oyun Konsolu, Televizyon, Bilgisayar, Laptop alımı yapan elektronik firmasıdır. Oyun Konsollarını değerinde ve gerçek fiyatlandırma ile adresinizden satın almaktadır. Saha çalışanlarımız 30 dakikada adresinize kadar gelip nakit ödeme yaparak satın alım gerçekleştirirler. Piyasadaki en yüksek ve değerinde fiyatlandırmayı biz yapmaktayız. Bizden teklif almadan satış işlemi yapmayınız.

 

İletişim

İstanbul içerisinde tüm mahallelere hizmet vermekteyiz.

Telefon numaramız : 0552 453 51 52

Whatsapp Hattımız : 0552 453 51 52

Mail Adresimiz        : [email protected]

En Yüksek Fiyat Garantisi

Unutmayın piyasadaki en yüksek fiyat garantisi ile teklif vermekteyiz. Cep telefonlarınızı değerinde en yüksek fiyat garantisi ile adresinizden satın alıyoruz.

 

Peki Kimdir bu ikincielfiyat.com ?

favicon

ikincielfiyat.com

2008 yılında kurularak, İstanbul içerisinde hizmet vermeye başladık. Vizyonumuz % 100 müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir.  Canlı destek, Müşteri Destek Hattı, Eksper ve saha satın alma personellerimiz ile 12 yılı aşkındır hizmet vermekteyiz. Haftanın 6 günü Saha personellerimiz, haftanın 7 günü canlı destek ve Müşteri Destek Hattı personellerimiz çalışmaktadır. Ürün alımlarını (Toplu alımlar hariç) Haftanın 6 günü sağlıyoruz ve İstanbul içerisinde her ilçeye hizmet vermekteyiz.

 

Fiyatlandırma ve Satın Alma

Satmak istediğiniz Xiaomi Telefonlarınızın değerinde fiyatını hesaplayabilmek ve gerçek ücreti verebilmek adına, kozmetik durumuKutu ve fatura durumuna göre fiyatlandırmak tayız. Whatsapp hattımız (+90 552 453 51 52) ile bize ulaştığınız taktirde sizlere Değerinde fiyatlandırma politikamız doğrultusunda bir teklif sunuyoruz. Kabul ederseniz 30 dakika içerisinde adresinize kadar gelip nakit veya banka ödemesi kurumsal satış sözleşmemiz ile Telefonunuzu satın alıyoruz. İşte bu kadar ! Adresinizden 30 dakikada Telefonunuzu nakit paraya çevirmiş oluyorsunuz. Unutmayın bizden teklif almadan satmayın !

 


2.el veya Sıfır Alım Yaptığımız Oyun Konsolları

2.el nintendo alanlar – 2.el playstation alanlar – 2.el xbox alanlar

 

 

Bu arada eski maliye bakanı Berat ALBAYRAK gerçekten istifa etti mi? Başkan Recep Tayyip Erdoğan bu istifayı kabul edecek mi ? bilinmemekte kendisinin instagram paylaşımı aşağıdaki gibidir. Bu durum ülkemizde son dönemde döviz artışında hedef gösterilen Bakanın istifa etmesi ile dövizde nasıl bir duruma yol açacağı bilinmemektedir. Fakat şöyle bir gerçek var ülkemizde aldığımız her ürün Dolar bazlı olduğundan dolayı dövizdeki dalgalanma piyasaları kötü etkilemektedir.

Berat ALBAYRAK istifa etti mi
Berat ALBAYRAK istifa etti mi ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir