2.el Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

Genelde gamerlerin tercih ettiği masaüstü bilgisayarlar hiç şüphesiz elektronik aleminin en çok satan ürünleri arasında yer alıyor. sizlerde 2.el masaüstü bilgisayar alan yerler arıyorsanız, bilgisayarınızı satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0552 453 51 52 numaralı whatsapp hakkımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2.el Bilgisayar Alan Yerler

İkinci El Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

İnternetin aktif olarak hayatımıza girmesi hiç şüphesiz ürün alım satım sektöründe de rahatlık tanıdı. Önceki dönemlerde eski ürününü satmak isteyen kullanıcılar dükkan dükkan gezip verilen fiyatları inceleyip en yüksek fiyatı veren firmaya Masaüstü Bilgisayarını satmaktaydı. Bir kesimde sahibinden.com gibi sitelere sınırlı üyelikler açarak uzun bir süre bekleyip ürünlerini satmaya çalışıyordu. Bu kadar bekleyecek zamanınız yok ise, hızlıca nakit ihtiyacını karşılamak istiyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıfır Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

Satmak istediğiniz sıfır bilgisayarları da satın alabiliriz faturalı bilgisayarlarınızı adresinizden 30 dakikada nakit ödeme ile satın alabiliriz.

Fiyatlandırma ve Satın Alma

Satmak istediğiniz Bilgisayarlarınızı değerinde fiyatını hesaplayabilmek ve gerçek ücreti verebilmek adına, kozmetik durumuKutu ve fatura durumuna göre fiyatlandırmak tayız. Whatsapp hattımız (+90 552 453 51 52) ile bize ulaştığınız taktirde sizlere Değerinde fiyatlandırma politikamız doğrultusunda bir teklif sunuyoruz. Kabul ederseniz 30 dakika içerisinde adresinize kadar gelip nakit veya banka ödemesi kurumsal satış sözleşmemiz ile Bilgisayarınızı satın alıyoruz. İşte bu kadar ! Adresinizden 30 dakikada Bilgisayarınızı nakit paraya çevirmiş oluyorsunuz. Unutmayın bizden teklif almadan satmayın !

 

ALDIĞIMIZ TÜM MARKALAR

 

 2.el Hp Bilgisayar Alanlar – 2.el Quadro Bilgisayar Alanlar – 2.el Msi Bilgisayar Alanlar – 2.el Molecule Bilgisayar Alanlar – 2.el Lenovo Bilgisayar Alanlar – 2.el İzoly Bilgisayar Alanlar – 2.el Technopc Bilgisayar Alanlar – 2.el Teknobiyotik Bilgisayar Alanlar – 2.el Yako Bilgisayar Alanlar

 

DİĞER HİZMETLERİMİZ
Telefon Alan Yerler – Laptop Alan Yerler – Bilgisayar Alan Yerler – Oyun Konsolu Alan Yerler – Fotoğraf Makinesi Alan Yerler – Mac Alan Yerler – iphone Alan Yerler – Akıllı Saat Alan Yerler