2.el Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler

Genelde gamerlerin tercih ettiği masaüstü bilgisayarlar hiç şüphesiz elektronik aleminin en çok satan ürünleri arasında yer alıyor. Yeni masaüstü bilgisayar almak isteyen kullanıcılar döviz kurlarından dolayı pandemi / covid-19 döneminde daha da zorlanmakta. Kullanıcıların yöneldiği yeni sistem eskisini sat yenisini al durumunda artık. Ülkemizde yeni kanunlar ile 2.el ürünlere garanti mecburiyeti ile pazarda elektroniğe harcanan parayı bir nebzede olsa toparlamak için uğraşıyor. Yeni bir bilgisayar almak için 2.el masaüstü bilgisayar satmak isteyen kullanıcılar ürünlerini alan yerler aramakta. ikincielfiyat.com web sitesi 2008 yılından bugüne sayısız cihaz alımı gerçekleştirmiştir.

2.el Bilgisayar Alan Yerler

2.el Bilgisayar Alan Yerler

2.el Masaüstü Bilgisayar Alan Yerler Nerede ?

İnternetin aktif olarak hayatımıza girmesi hiç şüphesiz ürün alım satım sektöründe de rahatlık tanıdı. Önceki dönemlerde eski ürününü satmak isteyen kullanıcılar dükkan dükkan gezip verilen fiyatları inceleyip en yüksek fiyatı veren firmaya Masaüstü Bilgisayarını satmaktaydı. Bir kesimde sahibinden.com gibi sitelere sınırlı üyelikler açarak uzun bir süre bekleyip ürünlerini satmaya çalışıyordu. Bu kadar bekleyecek zamanınız yok ise, hızlıca nakit ihtiyacını karşılamak istiyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 

ikincielfiyat.com Nasıl hizmet vermektedir.

ikincielfiyat.com 12 yıldır kurumsal yapı ile kullanıcıdan elektronik ürünlerini satın almaktadır. 2.el Masaüstü bilgisayar alanlar olarak da hizmet vermektedir. Satmak istediğiniz bilgisayarınızın özelliklerini bize 0552 453 51 52 numaralı whatsapp hattımızdan bildirin en yüksek fiyat garantili teklifimizi verelim, kabul ederseniz 30 dakikada adresinize kadar gelip nakit ödeme ile satın alalım ! Kurumsal satış sözleşmesi ve belirtilen ücret garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Fiyatlandırma ve Satın Alma

Satmak istediğiniz Bilgisayarlarınızı değerinde fiyatını hesaplayabilmek ve gerçek ücreti verebilmek adına, kozmetik durumuKutu ve fatura durumuna göre fiyatlandırmak tayız. Whatsapp hattımız (+90 552 453 51 52) ile bize ulaştığınız taktirde sizlere Değerinde fiyatlandırma politikamız doğrultusunda bir teklif sunuyoruz. Kabul ederseniz 30 dakika içerisinde adresinize kadar gelip nakit veya banka ödemesi kurumsal satış sözleşmemiz ile Bilgisayarınızı satın alıyoruz. İşte bu kadar ! Adresinizden 30 dakikada Bilgisayarınızı nakit paraya çevirmiş oluyorsunuz. Unutmayın bizden teklif almadan satmayın !

 

ALDIĞIMIZ TÜM MARKALAR
2.el Aidata Bilgisayar Alan Yerler

2.el Aidata Bilgisayar Alan Yerler

2.el Asus ROG Strix GL12CX bilgisayar alan yerler

2.el Asus ROG bilgisayar alan yerler

Casper Excalibur E60Z Alanlar

Casper Excalibur E60Z Alanlar

Dark Evo G555 Alanlar

Dark Evo G555 Alanlar

Dell OptiPlex 3060 Alanlar

Dell OptiPlex 3060 Alanlar

Dragos ATM9919050 Alanlar

Dragos ATM9919050 Alanlar

GamingTech Noldor X V.2 Alanlar

GamingTech Noldor X V.2 Alanlar

Go Gamer GWS2D Alanlar

Go Gamer GWS2D Alanlar

  
 2.el Hp Bilgisayar Alanlar – 2.el Quadro Bilgisayar Alanlar – 2.el Msi Bilgisayar Alanlar – 2.el Molecule Bilgisayar Alanlar – 2.el Lenovo Bilgisayar Alanlar – 2.el İzoly Bilgisayar Alanlar – 2.el Technopc Bilgisayar Alanlar – 2.el Teknobiyotik Bilgisayar Alanlar – 2.el Yako Bilgisayar Alanlar
DİĞER HİZMETLERİMİZ
Telefon Alan Yerler – Laptop Alan Yerler – Bilgisayar Alan Yerler – Oyun Konsolu Alan Yerler – Fotoğraf Makinesi Alan Yerler – Mac Alan Yerler – iphone Alan Yerler – Akıllı Saat Alan Yerler
Menü