iphone 13 Alan Yerler

Satmak istediğiniz iphone telefonunuzu iphone alan yerler olarak biz satın alabiliriz. Telefon alan yerler olarak hizmet verdiğimiz gibi iphone alan yerler olarak yardımcı olmaktayız. 0552 453 51 52 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

iphone Alan Yerler

Değerinde iphone alan yerler olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde satmak istediğiniz iphone telefonunuzu bize satabilirsiniz. Nakit veya Banka havale/eft ödemesi ile hızlıca bize satabilirsiniz. 30 dakikada adresinizden satın alıyoruz.

iphone 13 alan yerler
iphone 13 alan yerler

 

 

iphone 13 için çıkan dedikodu haberi

iPhone 13 ile ilgili dedikodulara bir yenisi daha eklendi. Güvenilir kaynaklardan DigiTimes, iPhone 13 ailesinde Qualcomm’un Snapdragon X60 5G modeminin kullanılacağını belirtiyor. 5 nm işlem süreciyle üretilen X60, iPhone 12 modellerinde kullanılan 7 nm tabanlı Snapdragon X55 modeme kıyasla daha yüksek güç verimliliği sunuyor. Bu sayede kullanıcılara daha uzun pil ömrü sağlanıyor. X60 modem ile iPhone 13 modellerinin hem mmWave hem de 6GHz teknolojilerine destek vermesi bekleniyor. mmWave 5G ağları ultra hızlı bağlantı sunmalarına rağmen kısa menzile sahip oldukları için bu teknolojinin dezavantajı bulunuyor. Yeni modellerin iki teknolojiye destek vermesi sayesinde bu sorunun önüne geçilmesi planlanıyor. mmWave, kısa mesafelerde ultra yüksek hız bir bağlantı teknolojisi olarak karşımıza çıkıyor. 6GHz ise mmWave’den daha yavaş olsa da bu teknoloji özellikle kırsal alanlarda daha iyi performans sergiliyor. Snapdragon X65 modeli de kısa bir süre önce lanse edilmişti Qualcomm hatırlanacağı üzere Snapdragon X65 olarak adlandırdığı modemini kısa bir süre önce görücüye çıkarmıştı. Dünyanın ilk 10 Gigabit 5G modemini bünyesinde barındıran Snapdragon X65, saniyede 10 gigabite kadar teorik veri hızı sağlıyor. Apple’ın bu modemi önümüzdeki yıl satışa sunulacak iPhone modellerinde kullanması bekleniyor. Bu yıl satışa sunulacak iPhone 13 ailesinde ise bu teknolojiyi görmeyi ummuyoruz. Apple bir taraftan da kendi modemini geliştirmeye devam ediyor. Şirket bunun için de mühdendis arayışına başlamış durumda. Önümüzdeki yıl satışa sunulacak iPhone modellerinde Apple imzalı modemleri görmemiz kuvvetle muhtemel. Şirketin 6G teknolojisiyle ilgili çalışmalarına da başlaması gerçekten de önemli görünüyor. Fiyatı ise bilinmemekte

Dedikodu Haberi ile ilgili Kaynak: log.com.tr

iPhone 13 veya iPhone 12s olarak adlandırılması beklenen yeni iPhone serisi işte böyle gözükecek. Cihazın iPhone 12’ye olan benzerliği, serinin isminin ‘iPhone 12s’ olacağına işaret ediyor olabilir. Cihazın ön tarafında 120 Hz yenileme hızı sunan gelişmiş bir AMOLED ekran bulunacak. Yeni iPhone serisinde bulunacak olan parmak izi tarayıcısı da bu AMOLED ekranın içerisine gömülü şekilde gelecek.

iphone 13 pro
iphone 13 pro

 

iPhone 13 Pro’nun konsept tasarım videosu:

Bunun yanı sıra Technizo Concept, Apple’ın çok önemli bir yapı ve tasarım değişikliğine gidecek bir modeli kesinlikle piyasaya süreceğini belirtiyor. Bu değişiklik de son zamanlarda birçok akıllı telefon konseptinde gördüğümüz kablolu şarj girişinin kaldırılması. Bu şekilde cihazların suya ve toza karşı daha dayanıklı olması hedefleniyor.

 

 

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir