Değerinde iphone Alan Yerler

Buraya Google.com dan “ikinci el iphone alan yerler” araması yaparak geldiyseniz doğru yerdesiniz.

Günümüzde yeni teknolojiler geldikçe telefon değişme ihtiyacı doğmaktadır. Kimimiz oyun oynadığımız için kimimiz uygulama kullandığımız veya fotoğraf çekimleri için kullandığımızdan dolayı… Önceden telefon dükkanlarına gidip fiyat alınırdı uygun bulunan yere satılırdı ama artık buna gerek kalmadı.

Hayatımızı kolaylaştıran internet bu noktada da bizlere çokça yardımcı olmaktadır. Düşünsenize koltuktan kalkmadan evimizden yemek, mutfak alışverişi, temizlik ürünleri vb. gibi siparişleri verebiliyor tek tıkla ödemesini yapıp “covid 19” sürecinde temassız teslimat sayesinde kapımıza kadar getiriyoruz.

Hayatımızın her anında yer alan “google” bu konuda da bize yardımcı oluyor. İnsanlar google.com sitesine “telefon alan yerler” , “telefon alanlar” , “ikinci el telefonumu nereye satabilirim“, “ikinci el telefon alan yerler” gibi arama yaparak ikincielfiyat.com gibi kurumsal firma ile ister whatsapp hattında ister mail üzerinden veya telefon ile arayarak iletişime geçebiliyor. Piyasadaki en yüksek teklifi alıyor ve saha da görev alan arkadaşlarımız 30 dakikada adresinize gelip nakit ödeme ile cihaz satışını gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu doğrultuda telefonlarımızda model ve marka değişikliğin de de internetin rahatlığından faydalanmış oluyoruz.

Apple markasına ait iphone 6 ve üst modellerinde adet sorunu olmadan satın alım gerçekleştirebiliyoruz. Piyasada bulunan halk arasında “merdiven altı” olarak tabir edilen firmalardan farkımız,

işlemlerimizi kurumsal olarak satış sözleşmesi ile gerçekleştirip %100 müşteri memnuniyeti ile ilerlemektir. 12. yıllık tecrübemiz ile işimizi yapmaya devam edeceğiz.

İstanbul ilçe ve mahallelerinde iphone alan yerler olarak hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz iphone cihazını bizlerden teklif alarak bize satabilirsiniz.

Sıfır iphone alan yerler

ikinci el iphone alan yerler

Alım yaptığımı iphone modelleri aşağıdaki gibidir.

Whatsapp hattımız: 0552 453 51 52
Mail adresimiz: [email protected]

7/24 Telefon ile ulaşabilirsiniz : 0552 453 51 52

Alım Yaptığımız Modeller

iphone 6 Alanlariphone 6 Plus Alanlariphone 6S Alanlariphone 6S Plus Alanlar – iphone 7 Alanlariphone 7 Plus Alanlariphone 8 Alanlariphone 8 Plus Alanlariphone 11 Alanlariphone 11 Pro Alanlariphone 11 Pro Max Alanlariphone SE Alanlariphone X Alanlariphone XR Alanlariphone XS Alanlariphone XS Max Alanlariphone 12 Alanlariphone 12 Mini Alanlariphone 12 Max Alanlariphone 12 Pro Alanlariphone 12 Pro Max Alanlar