2. el iphone 6 Alan Yerler

Merhaba ! yeni model telefon veya farklı bir elektronik cihaz mı almak istiyorsunuz ? veya mevcut telefonunuzun üst modelini mi almak istiyorsunuz ? peki bunun için elinizdeki iphone 6 telefonunuzu nakite çevirmek için ikinci el telefon alan yerler mi arıyorsunuz ? Doğru yerdesiniz. ikincielfiyat.com ikinci el iphone telefonları nakit ödeme ile değerinde satın almaktadır.

ikinci el iphone 6 alan yerler
ikinci el iphone 6 alan yerler

 

ikinci el iphone 6, telefon alan yerler

ikincielfiyat.com 2008 den bu güne sayısız cihaz alımını 30 dakikada nakit olarak gerçekleştirdi. Altın kural olarak benimsediğimiz müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Firmamız ikinci el iphone 6 alan yerler olarak hizmet vermekle birlikte, ikinci el laptop alan yerler, ikinci el bilgisayar alan yerler, ikinci el telefon alan yerler, ikinci el akıllı saat alan yerler, ikinci el tablet alan yerler, ikinci el fotoğraf makinesi alan yerler, ikinci el oyun Konsolu alan yerler olarak ta hizmet vermektedir. Satmak istediğiniz iphone 6 telefonunuz var ise bizden teklif almanızı öneririz. Bulunduğumuz sektörde aynı işi yapan farklı firmalar da bulunmaktadır. Fakat bizim farkımız tamamen kurumsal bir yapı ve yüksek, değerinde, gerçek fiyat garantisidir. Bulunduğunuz adrese veya talep ettiğiniz adrese kadar saha eksperlerimiz gelip dilerseniz nakit dilerseniz banka hesabınıza ödemeyi yapıp cihazı satın almaktadır.

 

Fiyatlandırma

Peki fiyatlandırmayı neye göre yapıyoruz ? satmak istediğiniz cihazınızın fotoğraflarını, garanti durumunu, kozmetik durumunu, performans durumunu whatsapp hattımızdan bizlere iletiyorsunuz. Eksperlerimiz kısa sürede inceleme yaparak sizlere teklif veriyor. Verdiğimiz teklif en yüksek ve değerinde tekliftir buna emin olabilirsiniz. Piyasada bulunan farklı firmalarda mevcut. Büyük diye tabir ettiğimiz “her şeyi biz yapalım” inancına sahip hepsiburada.com gibi firmalar çok düşük ücret vermektedir. Daha küçük çaplı ” merdiven altı” diye tabir ettiğimiz firmalar ise gerçek fiyat vermemektedir.Örneklemek gerekirse ilk görüşmede yüksek fiyat verip adresinize geldiğinde gerek yol parası isteyerek, gerek farklı ücret vererek sizleri mağdur etmektedir. ikincielfiyat.com tamamen gerçek ve değerinde fiyatlandırma yapmaktadır. işlemlerimiz kurumsal hizmet ile ilerlemektedir ve satın alımı kurumsal satış sözleşmemiz ile gerçekleştiriyoruz.

 

İLETİŞİM

Firmamıza istediğiniz gün istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Haftanın 7 günü 7/24 hizmet vermekteyiz. Şuan sadece İstanbul da hizmet vermekteyiz. Toplu cihaz alımları için Türkiye’nin her şehrinde hizmet sağlamaktayız. Bizlere whatsapp hattımızdan, mail adresimizden veya direk telefon numaramız dan ulaşabilirsiniz.

  • Mail adresimiz: [email protected]
  • Telefon Numaramız: 0552 453 51 52
  • Whatsapp hattımız : 0552 453 51 52

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir;


2.El Telefon Alan Yerler – 2.El Laptop Alan Yerler – 2.El Bilgisayar Alan Yerler – 2.El Oyun Konsolu Alan Yerler – 2.El Fotoğraf Makinesi Alan Yerler – 2.El Mac Alan Yerler – 2.El iphone Alan Yerler – 2.El Akıllı Saat Alan Yerler


2.el veya Sıfır Alım Yaptığımız Markalar

2.el iphone telefon alanlar – 2.el Samsung telefon alanlar – 2.el Xiaomi Telefon Alanlar – 2.el Oppo Telefon Alanlar – 2.el Huawei Telefon Alanlar – 2.el Realme Telefon Alanlar – 2.el Lenovo Telefon Alanlar – 2.el Asus Telefon Alanlar


2.el veya Sıfır Alım Yaptığımız Oyun Konsolları

2.el nintendo alanlar – 2.el playstation alanlar – 2.el xbox alanlar

Sizlerinde satmak istediğiniz Laptop, Dizüstü Bilgisayarınız var ise bize ulaşmanız yeterli eksperlerimiz tarafından incelenen ürününüze En yüksek fiyat teklifi veriliyor. Kabul ederseniz 30 dakika içerisinde Sahada görev alan arkadaşlarımız belirttiğiniz adrese kadar gelerek ürünü dilerseniz nakit dilerseniz banka havale veya eft ödeme sistemi yaparak satın alıyor. Günümüzde özellikle de döviz rakamlarının çok oynaması sebebi ile yeni elektronik cihaz alımlarını eskisini satmadan gerçekleştirmiyoruz. Eğer vaktiniz yok ise ilan verip bekleyememDükkanları kapı kapı gezemem diyorsanız 0 552 453 51 52 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

 

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir