Xiaomi Mi Pro 2 Alan Yerler

2.el veya sıfır elektronik ürün alan yerler olarak hizmet verdiğimiz gibi Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter Alan Yerler olarak ta hizmet vermekteyiz. 0552 453 51 52 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın 30 dakikada adresinizden satın alalım.

Xiaomi Mi Pro 2 Alan Yerler
Xiaomi Mi Pro 2 Alan Yerler

 

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter Alan Yerler

Scooter üzerinde renkli bir ekran var. Ekranda 6 parametre görüntülenmekte:Hız göstergesi (efektif hız) Seçilen Hız Modu Bluetooth göstergesi El feneri göstergesi Aşırı ısınma göstergesi Arıza göstergesi. Çok işlevli düğme 3 saniyelik bir düğmeye basıldığında scooter açılır ve kapanır, kısa bir kez basıldığında LED far açılır ve kapanır, kısa bir çift basıldığında hız modu değişir. Gelişmiş pil kapasitesi ve güvenliği 12800 mAh’lik artan pil sayesinde artık 45 km’ye kadar uzun mesafeler kat edebilirsiniz.

Daha uzun mesafeler için performans iyileştirmeleri

Uzun mesafeler seyahat edebilmeniz için pratiklik ve estetiğin mükemmel kombinasyonu.

Üç hız seviyesi, kolay geçiş

İşe giderken seviye S ile daha hızlısınız. Parkta tur atarken D’ye basın. Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde daha da yavaş gitmek için yaya moduna geçebilirsiniz. Modlar arasında geçiş yapmak ve hızı ilgili koşullara göre kolayca ayarlamak için açma / kapama düğmesine iki kez basmanız yeterlidir.

Yeni nesil enerji geri kazanım sistemi

Daha uzun pil ömrü için kinetik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürme

Kinetik enerji geri kazanım sistemi (KERS) tamamen yeniden tasarlanmış ve enerji dönüşümünün verimliliği iyileştirilmiştir. Sistem, motor yardımının menzilini genişletmek için her frenleme işleminden ve motor yardımı olmaksızın her serbest tekerlekten kinetik enerjiyi kullanılabilir elektrik enerjisine dönüştürebilir. Enerji geri kazanımının verimliliği, Mi Home uygulaması aracılığıyla kişisel gereksinimlerinize uyarlanabilir.

Teknik Ayrıntılar

 

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir