Asus ROG GL12CP Alanlar

 

Masaüstü bilgisayarların oyun ve performans ürünü olduğu tartışılmazdır. Laptoplar son dönemde her ne kadar oyun sektörün de varız demek amacıyla gaming laptop üretseler de, bir masaüstü bilgisayarın verdiği performansı maalesef verememektedir. Asus markası Oyun bilgisayarı üretim firması olarak son dönemde çokça karşımıza çıkmaya başladı. Bizler Asus ROG GL12CP Alanlar olarak satmak istediğiniz Aidata bilgisayarları satın alıyoruz. Satmak istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. 30 dakikada adresinize kadar gelip nakit ödeme ile satın almaktayız.

Asus ROG GL12CP Alanlar

Asus ROG GL12CP Alanlar

Peki Kimdir bu ikincielfiyat.com ?

favicon

ikincielfiyat.com

2008 yılında kurularak, İstanbul içerisinde hizmet vermeye başladık. Vizyonumuz % 100 müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir.  Canlı destek, Müşteri Destek Hattı, Eksper ve saha satın alma personellerimiz ile 12 yılı aşkındır hizmet vermekteyiz. Haftanın 6 günü Saha personellerimiz, haftanın 7 günü canlı destek ve Müşteri Destek Hattı personellerimiz çalışmaktadır. Ürün alımlarını (Toplu alımlar hariç) Haftanın 6 günü sağlıyoruz ve İstanbul içerisinde her ilçeye hizmet vermekteyiz.

 

Fiyatlandırma ve Satın Alma

Satmak istediğiniz Bilgisayarlarınızı değerinde fiyatını hesaplayabilmek ve gerçek ücreti verebilmek adına, kozmetik durumuKutu ve fatura durumuna göre fiyatlandırmak tayız. Whatsapp hattımız (+90 552 453 51 52) ile bize ulaştığınız taktirde sizlere Değerinde fiyatlandırma politikamız doğrultusunda bir teklif sunuyoruz. Kabul ederseniz 30 dakika içerisinde adresinize kadar gelip nakit veya banka ödemesi kurumsal satış sözleşmemiz ile Bilgisayarınızı satın alıyoruz. İşte bu kadar ! Adresinizden 30 dakikada Bilgisayarınızı nakit paraya çevirmiş oluyorsunuz. Unutmayın bizden teklif almadan satmayın !

ALDIĞIMIZ TÜM ASUS MODELLERİ

Asus VivoPC VM40B AlanlarAsus ROG Strix GL12CX AlanlarAsus ROG GL12CP AlanlarAsus PN60 AlanlarAsus E210 AlanlarAsus D340MC Alanlar

ALDIĞIMIZ TÜM MARKALAR
Bilgisayar Alanlar2.el Aidata Bilgisayar Alanlar2.el Asus Bilgisayar Alanlar2.el Casper Bilgisayar Alanlar2.el Dark Bilgisayar Alanlar2.el Dell Bilgisayar Alanlar2.el Dragos Bilgisayar Alanlar2.el Gamer 365 Bilgisayar Alanlar2.el Gamingtech Bilgisayar Alanlar2.el Go Gamer Bilgisayar Alanlar2.el Hp Bilgisayar Alanlar2.el Quadro Bilgisayar Alanlar2.el Msi Bilgisayar Alanlar2.el Molecule Bilgisayar Alanlar2.el Lenovo Bilgisayar Alanlar2.el İzoly Bilgisayar Alanlar2.el Technopc Bilgisayar Alanlar2.el Teknobiyotik Bilgisayar Alanlar2.el Yako Bilgisayar Alanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü