Realme Telefon Alan Yerler

2.el veya sıfır Realme Cep Telefonu mu satıyorsunuz ? Doğru yerdesiniz ikincielfiyat.com 2008 den bugüne 2.el veya sıfır Marka model fark etmeksizin Cep Telefonlarınızı satın almaktadır. Realme telefonlar Performans ürünü olarak bilinmektedir fakat özellikle döviz kurlarındaki yükselişten dolayı yeni model Realme telefonlar da fiyat açısından yükselişe geçti. Yeni bir telefon almak isteyen kullanıcılar “Xioami, Samsung, iphone, Oppo, Lenovo, Huawei, Asus, Realme” marka olabilir veya nakit para ihtiyacından da kaynaklanabilir eski Telefonlarını satmak için arayışa girer. Önceki süreçlerde ilan sitelerine yüklemek veya kapı kapı dükkanları gezmek gerekiyordu fakat internetin rahatlığı bu nokta da bizlere yardımcı oldu. internette Realme Telefon Alan Yerler olarak arama yapan kullanıcılar piyasanın öncü firması ikincielfiyat.com websitesine ulaşmaktadır.

 

 

Realme Telefon Alan Yerler
Realme Telefon Alan Yerler

Realme Telefon Alan Yerler

İnternet üzerinden ilan verip alıcı bulmayı beklemek istemeyen veya kapı kapı gezip Telefonu alacak birisini aramak istemeyen, zamanı olmayan kullanıcılar internette Telefon Alan Yerler araması yaparak bizlere kolayca ulaşabilir. ikincielfiyat.com Realme telefonlarınıza Değerinde fiyat vermektedir. Köklü firmaların fiyatlandırma politikalarını biliyorsunuz çok düşük rakamlar teklif etmektedirler. Sektörümüzde kurumsal olmayan firmalarda yüksek fiyat verip adrese gittiği zaman fiyatı düşürerek veya benzin parası gibi ekstra ücretler isteyerek insanları rahatsız etmektedir. Öncü firmamız ikincielfiyat.com 2008 den bugüne vizyon olarak %100 müşteri memnuniyetini ve sürekliliği tercih etmektedir.

 

 

Peki Kimdir bu ikincielfiyat.com ?

favicon
ikincielfiyat.com

2008 yılında kurularak, İstanbul içerisinde hizmet vermeye başladık. Vizyonumuz % 100 müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir.  Canlı destek, Müşteri Destek Hattı. Eksper ve saha satın alma personellerimiz ile 12 yılı aşkındır hizmet vermekteyiz. Haftanın 6 günü Saha personellerimiz, haftanın 7 günü canlı destek ve Müşteri Destek Hattı personellerimiz çalışmaktadır. Ürün alımlarını (Toplu alımlar hariç) Haftanın 6 günü sağlıyoruz ve İstanbul içerisinde her ilçeye hizmet vermekteyiz.

 

Fiyatlandırma ve Satın Alma

Satmak istediğiniz Realme Telefonlarınızın değerinde fiyatını hesaplayabilmek. Gerçek ücreti verebilmek adına, kozmetik durumu, Kutu ve fatura durumuna göre fiyatlandırmak tayız. Whatsapp hattımız (+90 552 453 51 52) ile bize ulaştığınız taktirde sizlere. Değerinde fiyatlandırma politikamız doğrultusunda bir teklif sunuyoruz. Kabul ederseniz 30 dakika içerisinde adresinize kadar gelip nakit veya banka ödemesi. Kurumsal satış sözleşmemiz ile Telefonunuzu satın alıyoruz. İşte bu kadar ! Adresinizden 30 dakikada Telefonunuzu nakit paraya çevirmiş oluyorsunuz. Unutmayın bizden teklif almadan satmayın !

 

Alım Yaptığımız Realme Telefon Modelleri

Realme XT Alan Yerler – Realme X50 Pro Alan Yerler – Realme X50 5G Alan Yerler – Realme X7 Alan Yerler – Realme X3 Alan Yerler – Realme X2 Pro Alan Yerler – Realme X2 Alan Yerler – Realme X Lite Alan Yerler – Realme X Alan Yerler – Realme V5 5G Alan Yerler – Realme U1 Alan Yerler – Realme Q2i Alan Yerler – Realme Q2 Pro Alan Yerler – Realme Q2 Alan Yerler – Realme Q Alan Yerler – Realme Narzo X7 Pro Alan Yerler – Realme Narzo 20A Alan Yerler – Realme Narzo 20 Pro Alan Yerler – Realme Narzo 10A Alan Yerler – Realme Narzo 10 Alan Yerler – Realme C17 Alan Yerler – Realme C15 Alan Yerler – Realme C12 Alan Yerler – Realme C3i Alan Yerler – Realme C2 Alan Yerler – Realme 7i Alan Yerler – Realme 7 Pro Alan Yerler – Realme 7 Alan Yerler – Realme 6s Alan Yerler – Realme 6 Pro Alan Yerler – Realme 6 Alan Yerler – Realme 5S Alan Yerler – Realme 5 Pro Alan Yerler – Realme 3 Pro Alan Yerler  – Realme 2 Pro Alan Yerler