Xbox One S Alan Yerler / XBox One S/X

xbox one s alan yerler XBox One S/X

Xbox One S Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin 2.el ve sıfır Xbox One S Oyun Konsollarını en yüksek fiyatlardan adresinize kadar gelerek nakit olarak satın almaktayız. Satmak İstediğiniz Xbox One S Oyun konsolunun yanında bulunan aksesuarların ve oyunların fotoğraflarını bizlere gönderin 1 dk içerisinde siz değerli müşterilerimize fiyat verelim. 30 dakika içerisinde adresinize gelip nakit olarak satın alalım. Bizlere danışmadan asla ve asla elinizde bulunan sıfır veya 2.el Xbox One S Oyun Konsolunu satmayın. Xbox One S Alan Yerler olarak piyasada en yüksek fiyattan nakit olarak satın alan en köklü firmalardan birisiyiz.

İkinci El Xbox One S Alan Yerler

xbox-one-s-alan-yerler
xbox-one-s-alan-yerler

ikinci el xbox one s alan yerler

İkinci El Xbox One S Alan Yerler,İkinci El Xbox One S Nereye Satabilirim, İkinci El Xbox One S Alanlar, İkinci El Xbox One S Satmak, İkinci El Xbox One S Satmak İstiyorum, İkinci El Xbox One S kime satabilirim,İkinci El Xbox One S satın alan yerler olarak hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için bir cep telefonu kadar uzağınızdayız. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. İkinci El Xbox One S Alan Yerler olarak satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur.

Xbox One S Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ürünün dış kozmetik olarak temizliğine
  • Ürünün fan sesi olup olmadığına
  • Ürün Cd alırken cd yi alış hızına
  • Hdmi soket girişine
  • Joistik temizliğine ve sağlamlığına
  • Cihazın tamir görüp görmediğine

2.El Xbox One S Alan Yerler / XBox One S/X

ikinci-el-xbox-one-s-alan-yerler

2.El Xbox One S Alan Yerler olarak İstanbul’un bir çok ilçe ve mahallesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Playstation ,Xbox ve Nintedo Switch oyun konsollarınızı en yüksek fiyatlardan satın almaktayız. 2.El Oyun konsollarınızı satmadan önce bizleri aramayı asla unutmayın. Xbox One S Alan Yerler olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. XBox One S/X

 

Xbox One X Alan Yerler / XBox One S/X

xbox one x alan yerler

xbox-one-x-alan-yerler
xbox-one-x-alan-yerler

Xbox One X Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize Microsoft firmasının ürettiğim Xbox One X Oyun konsolu hakkında siz değerli müşterilerimize bilgi vermek isteriz. Microsoft ürettiği Bütün özelliklere sahip olan Xbox One X oyun konsolu 4K görüntü kalitesine sahiptir. Xbox One X 1Tb hafızaya sahiptir. 60 fps görüntü kalitesi ve 12Gb ram belleğe sahiptir. İşlemcisi Amd Jaguar olarak belirlenmiştir. Ekran kartı olarak
AMD Radeon 6 TFLOPS konulmuştur. Görüntü kalitesi ve işletim sistemi ile birçok oyun konsolun önüne geçmiştir. Xbox One X Alan Yerler olarak fakat bu mükemmel oyun konsolunun Türkiye’de tutulmadığını söylemek bizler içinde kötü bir durumdur. Xbox Türkiye piyasasında bir Sony Playstation kadar tutulmamıştır. Biz ikincielfiyat.com olarak siz değerli müşterilerimizin Xbox One X Oyun Konsollarını en yüksek fiyattan nakit olarak satın almaktayız.

İkinci El Xbox One X Alan Yerler / XBox One S/X

İkinci El Xbox One X Alan Yerler

İkinci-El-Xbox-One-X-Alan-Yerler-1
İkinci-El-Xbox-One-X-Alan-Yerler

İkinci El Xbox One X Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin bir hevesle aldığı fakat kullanmak için bir türlü vakit bulamadığı Oyun Konsolu Xbox One X cihazlarınızı nakit olarak satın almaktayız. Özelliklerine ve görüntü kalitesine aldanıp aldığınız fakat Playstation oyun konsolunu yerine bulamadığınız Xbox One X Oyun konsollarını adresinizden satın alalım. Xbox Playstation gibi oyun üretimi fazla olmamaktadır. Xbox piyasayı Türkiye de neden pek canlılık göstermemektedir. Bunun sebebini bir türlü kimseler açıklayamadılar. Xbox One X Amerika ve Avrupa ülkelerinde ilgi odağı olmaktadırlar. İkinci El Xbox One X Alan Yerler olarak arayın gelip satın alalım.

Xbox One X Satmak İstiyorum / XBox One S/X

Sıfır Xbox One X Alan Yerler

Xbox One X Satmak İstiyorum, Xbox One X nereye satabilirim, Xbox One X nasıl Satabilirim, Xbox One X Alanlar, Xbox One X Satın Alan Yerler, Xbox One X Değerinde Alan Yerler, İkinci El Xbox One X Alanlar, Xbox One X Kimler Alır, Sıfır Xbox One X Alan Yerler gibi soruların cevaplarını öğrenmek istersiniz bizleri 0552 453 51 52 numaralı hattımızdan aramanız yeterli olacaktır. Xbox One X Alan Yerler olarak hizmet vermekteyiz.

Telefon satmak isterseniz buradaki yazımıza bakabilirsiniz.

 

Menü