ikinci el Laptop Alan Yerler

Laptop ve masaüstü bilgisayarlar, bilgisayar teknolojisinin vazgeçilmezleri arasında. Dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayar modelleri ile beraber, burada alım satım işlerini güvenilir ve kurumsal bir firma olarak biz sürdürüyoruz. Son derece uygun koşullarda ürünleri tedarik etmek için ve değerinde fiyatlandırma yaparak memnuniyet, süreklilik sağlamak için müşterilerin hizmetindeyiz. Aynı şekilde belki nakit ihtiyaçtan dolayı belkide Model değişimi yapmak için bilgisayar ve laptop satmak istiyorsunuz. İkincielfiyat.com sizlere ikinci el Laptop Alan Yerler olarak değerinde ve gerçek fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

ikinci el Laptop Alan Yerler

ikinci el Laptop Alan Yerler

Sıfır Laptop Alan Yerler

Masaüstü bilgisayarların yoğun kullanımından sonra eskiden iş dünyasının göz bebeği olan laptoplar da artık son kullanıcı ile buluşmaya başladı. Sadece ofis işlerinde kullanılan laptoplar zaman içerisinde yeni ihtiyaçları doğurarak gaming laptopu, tasarım desing laptopları da türemeye başladı. Bunun farkında olan üretici firmalarda haliyle birbiri ile yarışa girmeye başladı. Bu ihtiyacı karşılama doğrultusunda yeni sürümleri üreterek biz kullanıcıları da biraz zora soktular 🙂 Ülkemizde ki dolar kurlarında olan artışlardan dolayı yeni ürün almak bir hayli zorlaşıyor buda “eskisini sat yenisini al ” sistemine sokuyor. Tamda bu noktada 2008 den bu yana hizmet veren firmamız çeşitli elektronik 2. el veya sıfır ürün alımlarında hizmet verirken laptop veya masa üstü bilgisayar satın alım işine de başladı. Laptopunuzun marka, model, kutu, fatura ve resimlerini whatsapp hattımızdan iletirseniz sizlere en yüksek teklifi sunuyoruz. 0 (552) 453 51 52

 

ikinci el Laptop Alan Yerler

Satmak istediğiniz 2.el laptopları da adresinizden 30 dakikada yüksek fiyat garantisi ile satın alabiliriz. Ürününüzün piyasa değeri doğrultusunda tek ve gerçek fiyat garantisi sağlayan ikincielfiyat.com 2008 den bu güne memnuniyet ve süreklilik amacı güderek hizmet vermektedir. Bizden teklif alın kabul ederseniz 30 dakikada nakit ödeme veya banka ödemesi ile adresinizden kurumsal satış sözleşmemiz ile ürünü teslim alalım.

 

2.el Gaming Laptop Alan Yerler, Alanlar – Değerinde Fiyatlandırma

ikincielfiyat.com gaming laptoplarınıda satın almaktadır. Doviz kurlarının sizi zora sokmasına müsaade etmeyin yenisi alacaksanız eskisini bize satın 30 dakikada adresinizden nakit ödeme ile satın alalım !

 

gaming laptop alan yerler

gaming laptop alan yerler

Satmak istediğiniz laptopunuzu bizden fiyat almadan satmayın !

whatsapp 0 (552) 453 51 52
istanbul içerisinde bütün ilçelerden laptop alımı yapmaktayız.

İletişim

İstanbul içerisinde tüm mahallelere hizmet vermekteyiz.

Telefon numaramız : 0552 453 51 52

Whatsapp Hattımız : 0552 453 51 52

Mail Adresimiz : [email protected]

En Yüksek Fiyat Garantisi

 

Huawei Marka Laptop Alımları

2.el Huawei MateBook X Alanlar – 2.el Huawei MateBook X Pro Alanlar – 2.el Huawei MateBook 13 Alanlar – 2.el Huawei MateBook D 14 Alanlar – 2.el Huawei MateBook D 15 Alanlar

ALIM YAPTIĞIMIZ APPLE BİLGİSAYAR, LAPTOPLAR

Apple MacBook Pro Alan Yerler – Apple MacBook Air Alan Yerler – Apple Mac Mini Alan Yerler – Apple iMac Alan Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü