iphone tamiri nerede yapılır ?

iPhone tamir ettirmek özellikle çalışanlar için gerçekten zor. İş dünyasının yoğunluğu içerisinde bazen başımızı kaşıyacak vakit bulamıyoruz. Bu kadar işin gücün arasında bir de iPhone’unuz bozulursa ne yaparsınız? Arayanlar size ulaşamaz! Maillerinize bakamaz, mesajlarınızı okuyamazsınız.

iphone tamiri

 

Bu kadar işiniz varken bir de bozulan iPhone Tamiri ile uğraşmak istemezsiniz.

En yakın iPhone servisi nerede?

iPhone tamiri kaç gün sürer?

Bilgilerim, resimlerim, şirket yazışmalarım çalınır mı?

Yedek telefonum yok arayanlar bana nasıl ulaşacak?

 

ve daha bunun gibi bir çok sorun ile baş başa kalırsınız. Bunların hiç birini dert etmeniz gerekmiyor. Cepciniz, bir telefonunuzla aynı gün içinde yanınıza geliyor ve iPhone tamiri yanı başınızda gerçekleşiyor. Böylece servis servis dolaşmıyor, Telefonunuzun tamiri için saatlerce, hatta günlerce beklemeniz gerekmiyor. Her şey gözlerinizin önünde gerçekleştiği için güven probleminiz de olmuyor. Bütün işlem ortalama 30 dakikada bitiyor. Zamanınız ve özel bilgileriniz size kalıyor.

 

Sizde iphone Tamir Ettirmek istiyorsanız BURADAN teknik servise ulaşabilir, adresinize davet edebilir ve gözlerinizin önünde cihazının tamirini yaptırabilirsiniz.

 

NEDEN CEPCİNİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Yoğun Çalışanlara Özel

Hızın her şey olduğu dijital dünyamızda telefonlarımız en büyük yardımcılarımız oldular. Adeta vücudumuzun bir parçası haline gelen cep telefonlarımızı asla yanımızdan ayıramıyoruz. Bu dijital dünyanın, küçük dijital aletleri olan akıllı cep telefonlarımız da maalesef akıllı oldukları kadar hassas bir yapıya sahipler. Hal böyle olunca onları korumak ve kollamak gerekiyor çünkü en ufak bir darbe veya sıvı teması sonrası ciddi hasarlar alabiliyorlar.

Sürekli elimizde olan cihazlarımız için de bazen kaçınılmaz kazalarla karşılaşabiliyoruz. Bu durum hem maddi açıdan hemde manevi açıdan bizleri üzmekle kalmıyor adeta hayatımızı sekteye uğratıyor. Sevdiklerimizle ve iş dünyasıyla iletişimimiz kesiliyor. Mail alamıyoruz, telefon görüşmesi yapamıyoruz, güncel olaylardan bir haber kalıyoruz, sosyal medyada neler oluyor ve daha bir sürü şeyden kopuyoruz.

Bu durumda yapmamız gereken ilk iş tabii ki onu tamir ettirmek olacak. Ancak burada da başka sorunlarla karşı karşıya kalıyoruz. Öncelikle Iphone ekran değişimi yapabilecek bir servis bulmak gerekiyor. Tabi bu servis kendisine güvenebileceğimiz bir servis olmalı. Sonra işi gücü bırakıp cihazımızı servise götürmemiz gerekiyor. Ancak serviste işin bir kaç gün sürebileceğini duyduğunuzda moraliniz bir kez daha bozuluyor. Bu kadar badireden sonra cihazınızdan bir kaç gün ayrı kalmak tabii ki çok sinir bozucu. Ancak cihazı bırakmanız halinde içinde yazışmalar, resimler, rehber gibi bir çok özel bilginiz bulunuyor. Bunların da yabancıların eline geçmesini istemiyoruz.

İşte tam da bu noktada CEPCİNİZ devreye giriyor. Yerinde Iphone Tamiri için Hızlı bir şekilde ofisinize geliyor ve cihazınızı 15 – 30 dakika içerisinde iPhone ekran değişimini gözünüzün önünde yapıyor. Siz yerinizden bile kalkmıyorsunuz. Datalarınızı silmeniz veya yedeklemeniz de gerekmiyor. Çünkü cihazınıza yapılan tüm işlemleri bizzat görüyorsunuz. Zaten başınızdan aşkın olan işleriniz yarım kalmıyor.

V.I.P Servis – Yerinde Iphone Servisi

Yerinde Iphone Tamiri sayesinde telefonunuz yanınızda onarılıyor. İşleriniz yarım kalmıyor. Günlerce beklemiyorsunuz. Servis aramanıza gerek kalmıyor. Datalarınız için endişelenmiyorsunuz. Çünkü her şey gözünüzün önünde oluyor.

Garantili Hizmet

Ürünlerimiz talebinize göre orijinal ya da yan sanayi olabiliyor. Her halükarda yaptığımız tüm işler için 6 Ay garanti veriyoruz.

Ödeme

Servisimize gelen müşterilerimizle aynı fiyatı ödüyorsunuz. Kredi kartı, Havale ya da nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Hediye

Değiştirdiğimiz her ekran için çizilmez cam koruma hediye ediyoruz.

YERİNDE İPHONE TAMİRİ YAPABİLDİĞİMİZ BÖLGELER

Yerinde Iphone Tamiri ile İstanbul’un tamamına hizmet verebiliyoruz. Ancak şimdilik tek şubemiz Maslak bölgesinde olduğundan dolayı, yakın çevremiz olan Kağıthane, Sarıyer, Beşiktaş, Eyüp bölgelerine hızlı hizmet garantisi verebiliyoruz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir