DAKİKALAR İÇERİSİNDE İNCELEYİP TEKLİFİMİZİ HEMEN İLETELİM

 

FİYATLANDIRMA

2 El ürünleri Nasıl Fiyatlandırıyoruz?İkinci el ürünler bildiğimiz üzere kullanımdan dolayı zamanla eskimekte ve kullanım durumuna göre deformasyonlara uğramaktadır.(ezilme,kırılma,çatlama,çizilme) Bu ve buna benzer durumlar ürünlerin fiyatını negatif yönde etkilemektedir. Bazen de tam tersi yönde ürün dikkat ve titizlikle kullanılmış ilk alındığı gibi muhafaza edilmiş, özellikle bilgisayarlarda extra özellikler eklenmiş (ram,ekran kartı,lisanslı program) olabilir. Bu şekilde fiyat konusunda sizin için avantajlı olacak ve ürünün fiyatını pozitif yönde etkileyecektir.

Sıfır(kullanılmamış) Ürünleri Nasıl Fiyatlandırıyoruz?Bazen sıfır aldığımız ürünü beğenmeyerek tekrar nakite çevirmek, bazende hediye gelen ürünü nakite çevirmek isteyebilirsiniz. Ürünün sıfır kullanılmamış olması en çok  dikkat edilmesi gereken husustur. Ürünün sıfır sayılabilmesi için ambalajının açılmaması, açılsa dahi kullanılmaması gerekir. Bu konulara hassasiyet göstermeniz sizin çıkarınıza olacaktır. Özellikle sıfır ürünlerde ürünün faturası olması gerekmektedir.

Satmak istediğiniz ürünü yukarıda belirttiğimiz özelliklerini dilerseniz telefonla bizlere ulaşarak aktarabilir, dilerseniz watsapp ya da mail yolu ile resimlerini göndererek detaylı bilgilendirmeyi yaptıktan sonra fiyat alabilirsiniz. Öncelikli prensibimiz siz değerli müşterilerimizin çıkarı doğrultusunda fiyat sunmak ve alışverişi gerçekleştirmektir.