Huawei Y7 Alan Yerler

Satmak istediğiniz, 2.el veya sıfır Huawei Cep Telefonunuz mu var ? Bizden teklif almadan satmayın. Huawei Cep telefonlarını nakit olarak en yüksek fiyat garantisi ile satın alıyoruz. Sizlerde satmak istediğiniz Huawei Y7 cep telefonunuzun fiyatını öğrenmek ve hızlıca nakite çevirmek istiyorsanız bize ulaşın. ikincielfiyat.com 2008 yılından bu yana müşterilerine adresinde hizmet vermektedir. Huawei Y7 Alan Yerler

Günümüzde her şeyin internet ortamına dönmesi ile beraber, Eskiden Huawei telefon satmak istediğimizde telefon bayilerini gezip yüksek fiyat veren yeri bulup satmak için ciddi bir efor sarf ediyorduk. Artık satmak istediğiniz Huawei cep telefonunuzu adresinizden, evinizden, iş yerinizden dilerseniz belirttiğiniz herhangi bir adresten 30 dakika içerisinde nakit ödeme ile satın alıyoruz. ikincielfiyat.com 2008 yılından bu yana %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaktadır.

Huawei Y7 Alan Yerler
Huawei Y7 Alan Yerler

Kurumsal Yapı ile Huawei Y7 Alan Yerler

Sizlerde işlemlerinizde kurumsal yapıyı ve güveni tercih ediyorsanız bizlere ulaşmalısınız. ikincielfiyat.com 12 yıllık tecrübesi ile %100 müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermektedir.

 

Bu arada unutmadan aynı zaman da laptop alan yerlerFotoğraf Makinesi Alan YerlerBilgisayar Alan YerlerOyun Konsolu Alan YerlerAkıllı Saat Alan Yerler, Tablet Alan Yerler, Her Marka Cep Telefonu Alan yerler olarak ta hizmet vermekteyiz.

Sizlerde ikinci el cep telefonu alan yerler arıyorsanız ve değerinde ücret bekliyorsanız bizim ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü ikincielfiyat.com bütün ürünlerinize en yüksek fiyatı verir. Sizlerden satın alır dilerseniz nakit dilerseniz havale, eft ile güvenli bir şekilde ödeme yapar.

ikincielfiyat.com olarak benimsediğimiz altın kural müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir.

 

İletişim

İstanbul içerisinde tüm mahallelere hizmet vermekteyiz.

Telefon numaramız : 0552 453 51 52

Whatsapp Hattımız : 0552 453 51 52

Mail Adresimiz        : [email protected]

En Yüksek Fiyat Garantisi

Unutmayın piyasadaki en yüksek fiyat garantisi ile teklif vermekteyiz. Cep telefonlarınızı değerinde en yüksek fiyat garantisi ile adresinizden satın alıyoruz.

 

 

TELEFON VEYA BİLGİSAYARLARI NASIL SATIN ALIYORUZ ?

Kullandığınız ve satmak istediğiniz marka model fark etmeksizin telefon, laptop. Bilgisayar, oyun konsolu, tablet alıp satmak istiyorum. Diyorsanız adresinize kadar gelip ister nakit isterseniz havale veya eft ile ödeme yaparak satın alıyoruz. Yüksek fiyat garantisi ile alım satım yapmak istiyorsanız en kısa sürede iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak müşteri danışmanı arkadaşlarımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz. Mesela satmak istediğiniz ikinci el cep telefonunuzun marka model kutu ve fatura durumunu bizler ile paylaşın sizlere fiyat verelim kabul ederseniz 30 dakikada adresinizden ödeme yaparak alalım. Taahhütlü telefon satmak istiyorum diyen müşterilerimizin her zaman yardımcısıyız. Eğer kaliteli, kurumsal bir satış gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmeli en kısa sürede bizimle iletişime geçmelisiniz.

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir;


Huawei P40 Pro Alan Yerler – Huawei P40 Lite E Alan Yerler – Huawei P40 Lite Alan Yerler – Huawei P40 Alan Yerler – Huawei P30 Pro Alan Yerler – Huawei P30 Lite Alan Yerler – Huawei P30 Alan Yerler – Huawei P Smart S Alan Yerler – Huawei P Smart Pro Alan Yerler – Huawei P Smart Alan Yerler – Huawei P 2021 Smart Alan Yerler – Huawei Nova 5T Smart Alan Yerler – Huawei Mate XS Alan Yerler – Huawei Mate 40 Pro Alan Yerler – Huawei Mate 40 Plus Alan Yerler – Huawei Mate 40 Alan Yerler – Huawei Mate 30 Pro Alan Yerler – Huawei Y9 Alan Yerler – Huawei Y7 Alan Yerler – Huawei Y6 S Alan Yerler – Huawei Y6 P Alan Yerler – Huawei Y6 Alan Yerler – Huawei Y5 P Alan Yerler – Huawei Y5 Alan Yerler

Aldığımız Tüm Laptoplar

ACER LAPTOP ALANLAR – APPLE LAPTOP ALANLAR – ASUS LAPTOP ALANLAR – CASPER LAPTOP ALANLAR – DELL LAPTOP ALANLAR – HP LAPTOP ALANLAR – HUAWEI LAPTOP ALANLAR – LENOVO LAPTOP ALANLAR – MONSTER LAPTOP ALANLAR – MSI LAPTOP ALANLAR – WINDOWS LAPTOP ALANLAR

 

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir