Drone Alan Yerler

Drone gibi teknolojik cihazların hayatımıza girmesi işlerimizi baya kolaylaştırmış durumda. Fakat güncel versiyonunu, yeni modelini takip etmekte ekonomimiz doğrultusunda bizleri çok fazla yormakta. Yeni bir drone almak için veya nakit ihtiyaçtan dolayı eski 2.el drone cihazınızı satmak için drone alan yerler arıyorsanız biz size yardımcı olabiliriz. Yüksek fiyat garantisi ile 30 dakikada adresinizden nakit ödeme ile drone satın alabiliriz. Bize satın 0552 453 51 52

 

Drone alan yerler
Drone alan yerler

ikinci el drone alan yerler

Laptop alan yerler olarak hizmet verdiğimiz gibi drone alan yerler olarak ta hizmet vermekteyiz. 2.el drone satmak için kapı kapı gezmeyin, ilan sitelerinden teklif vermelerini beklemeyin, bize ulaşın, teklif verelim 30 dakikada adresinize kadar gelip nakit olarak değerinde satın alalım.

 

Sıfır drone alan yerler

Elinizde sıfır drone varsa ve sıfır drone alan yerler arıyorsanız biz telefon alan yerler olarak hizmet verdiğimiz gibi sıfır drone alan yerler olarak ta hizmet vermekteyiz. Yüksek fiyatlandırma ile Drone için teklif verelim sizler kabul ederseniz 30 dakikada adresinize kadar gelip nakit ödeme ile satın alalım.

Peki Drone Nedir ?

Drone nedir sorusu, son zamanlarda bir hayli popüler olan ve bir diğer adı İnsansız Hava Aracı (İHA) olarak bilinen cihazı tanımak isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Drone aracılığıyla hava çekimleri kolayca gerçekleştirilebilmekte ve askeri anlamda birçok kolaylık sağlanabilmektedir. Peki, Drone nedir? Nerelerde kullanılır? İşte, tüm bu soruların cevabı.

DRONE

Drone, bir uzaktan kumanda ya da yazılımsal yönetim ile kolayca yönlendirilebilen İnsansız Hava Aracı’dır (İHA). Havadan görüntülemelerde helikopter gideri ve pilot maliyeti olmadığı için prodüksiyon giderlerini yarı yarıya düşüren ve askeri kontrol mekanizmalarını kolaylaştıran Drone, Türkiye genelinde birçok iş için kullanılmaktadır.

Drone’lar bunun yanında son zamanlarda yangın söndürmek amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Bu araçlar genellikle normal savaş uçakları için zor, kirli ve tehlikeli görevlerde kullanılır.

Günümüzde çok farklı şekil, ebat, konfigürasyon ve karakterde araçlar üretilmektedir.

İlk İHA’lar Vietnam Savaşı sırasında gövdelerine yerleştirilen kameralar ile film ve resim çeken uçaklardı. Bu uçaklar ya düz bir hat üzerinde veya dairesel hareketlerle uçar, görüntüyü toplar, yakıtı bitene kadar uçar sonra yere inerdi. İnişten sonra resimler analistler tarafından çıkartılıp incelenirdi. Drone adı da verilen bu basit yapıdaki araçlar sadece uzaktan kumanda ile uçabilen basit bir uçaktı. Yeni nesil radyo frekanslarının kullanılmaya başlanması ile İHA’lar uzaktan kumanda ile çok daha fazla kullanılmaya başlandı ve “uzaktan kumandalı araç” terimi gelişti. Günümüzde birçok İHA hem uzaktan kumanda hem de bilgisayarlı otomasyon yardımı ile uçmaktadır. Daha gelişmiş sürümleri hız ve uçuş yolunu sabitleyen, yerleşik kontrol ve / veya rehberlik sistemlerinin yardımıyla düşük seviyeli insan pilot görevlerinde uçabilir.

 

ALIM YAPTIĞIMIZ DRONE MODELLERİ

Dji Tello Ryze Tech Alan Yerler – Dji Mavic Mini Drone Alan Yerler – Corby CX007 Drone Alan Yerler – Buyfun E98 Rc Drone Alan Yerler – Aden E59S Alan Yerler

Listede olmayan drone lar da da alım yapmaktayız bizim ile iletişime geçin 0552 453 51 52

Similar Posts

3 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir