Dji Mavic Mini Drone Alan Yerler

Telefon satmak veya laptop satmak isteyen kullanıcılara hizmet veren firmamız aynı zamanda Drone satmak isteyen kullanıcılara da hizmet vermektedir. Satmak istediğiniz Dji Mavic Mini Drone varsa bizler drone alan yerler olarak sizlere yardımcı olabiliriz. Yüksek fiyat garantisi ile adresinizden satın alabiliriz. 0552 453 51 52 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşmanız yeterli.

Dji Mavic Mini Drone Alan Yerler
Dji Mavic Mini Drone Alan Yerler

Dji Mavic Mini Drone Alan Yerler

Dji Mavic Mini Fly More Combo Drone

Mavic Mini Combo

Mavic Mini,Gökyüzünü Aç
Kompakt ama güçlü Mavic Mini, anlarınızı sıradan zahmetsizce artıracak şekilde yakalayan mükemmel yaratıcı bir arkadaştır. Kullanımı kolay DJI Fly uygulamasıyla birlikte, uçma deneyiminin ve potansiyel müşterinin tadını çıkaracaksınız.

Bir Akıllı Telefon Kadar Hafif
250 gramın altında olan Mavic Mini, ortalama bir akıllı telefon kadar hafif. Bu, onu birçok ülkede belirli düzenlemelerden muaf tutabilecek son derece kolay ve güvenli ağırlık sınıfı uçaklardır.

 

Kolay Kullanım
Yeni DJI Fly uygulaması, sadece birkaç dokunuşla sinema çekimleri yapmanıza olanak tanıyan basit ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunar. Mavic Mini ile hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmaya başlamanızı sağlayan bir özellik olan Flight Tutorial’a da sahiptir.

 

Taslaklar ile Harika Videolar
DJI Fly uygulaması, sadece bir dokunuşla harika videolar üreten çeşitli Creator Templates ürününü sunar. Düzenleme deneyimi olmayan yeni başlayanlar bile her an bir sosyal medyaya dönüşebilir.

 

CineSmooth Modu
Sinematik Görüntüler İçin Düzgün Hareket
Ek bir hassasiyet ve denge katmanı için Mavic Mini hızını ve hareketlerini yavaşlatın. Bu mod özellikle dar veya karmaşık alanlarda uçarken kullanışlıdır.

 

Stabilize Gimbal Kamera
Herhangi Bir Anı Dönüştür
Bir Sanat Eserine
Mavic Mini, 12MP hava fotoğrafları ve 2.7K Quad HD videoları destekler. 3 eksenli motorlu ve net, ultra yumuşak görüntü.

Uçuş Süresi : 30 dk
Kontrol Mesafesi : 2 km
Kamera Çözünürlüğü : 2.7K
Fotoğraf Çözünürlüğü : 12 MP
Ağırlık : 250 Gram Altı
Takip Etme Modu : Yok
Kalkış Noktasına Dönüş : Evet

Drone Ağırlığı 0 – 499 gr
Katlanabilme Var
Renk Beyaz
Türü Kameralı

ALIM YAPTIĞIMIZ DRONE MODELLERİ
Dji Tello Ryze Tech Alan Yerler – Dji Mavic Mini Drone Alan Yerler – Corby CX007 Drone Alan Yerler – Buyfun E98 Rc Drone Alan Yerler – Aden E59S Alan Yerler

Listede olmayan drone lar da da alım yapmaktayız bizim ile iletişime geçin 0552 453 51 52

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir