Buyfun E98 Rc Drone Alan Yerler

ikincielfiyat.com 2008 yılından bugüne müşterilerin adreslerinden ikinci el veya sıfır elektronik cihaz alımı yapmaktadır. satmak istediğiniz Buyfun marka e98 RC drone için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 30 dakikada nakit ödeme ile satın alım yapıyoruz. 0552 453 51 52 numaralı whatsapp hattımızdan bize ulaşın teklif verelim kabul ederseniz 30 dakikada adresinizden satın alalım ! Firmamız ikinci el laptop satmak isteyen müşterilere yardımcı olmaktadır.

Buyfun E98 Rc Drone Alan Yerler
Buyfun E98 Rc Drone Alan Yerler

Buyfun E98 Rc Drone Alan Yerler

 

Buyfun E98 Rc Drone Kamera ile 4 K Drone Çift Kamera Rc Quadcopter (Yurt Dışından)
özellikleri:
Fonksiyon: Yukarı / aşağı, ileri / geri, sola / sağa dön, led ışık, 4K kamera, çift kamera, parça uçuşu, jest fotoğrafı, yerçekimi sensörü, başsız mod, bir anahtar kalkış / iniş / geri dönmek, irtifa tutma modu, 3D çevirme, acil durdurma, hız kontrolü.
4K HD Kamera: 4K Yüksek çözünürlüklü kamera, gerçek renk çözünürlüğüyle çarpıcı keskin ve canlı görüntüler yakalayabilir. Kameranızın uçarken gördüğü her şey canlı olarak gösterilir.
3D çevirme: Sadece fonksiyon düğmesine basın ve yön çubuğunu herhangi bir tarafa itin, drone buna göre bir çevirme aktif. Yeni başlayanlar için bile, bu son derece duyarlı işlevle inanılmaz performans elde etmek çok kolay!

Headless Mode:

Headless Mode (Başsız Mod) düğmesine tıklamanız, drone inun hangi yöne baktığından endişe etmeden drone iyu kontrolörün yönüne göre uçurmanıza izin verecektir. Bu, yeni başlayanlar için bile uçmayı kolaylaştırır.
Altitude Hold: Uçağın yüksekliği ve konumu tutulabilir, bu da vurguyu daha kararlı hale getirir, video çekimi ve fotoğrafın daha kararlı olmasını sağlar.
Track Uçuş: APP kontrolü mevcut. Basitçe bir rota çizin veya APP ekranında birkaç noktaya hafifçe vurun; çizdiğiniz yöne doğru uçar.
Taşınabilir Taşıma çantası: özel taşıma çantası, drone inuzu güvenli bir şekilde saklamanızı ve taşımanızı sağlar. Taşıma çantası taşımayı kolaylaştırır.
Satış Sonrası Garanti: Herhangi bir sorun, lütfen çekinmeden mağazamıza başvurun. Size hizmet için onur.

Boyut: 23 * 20 * 4.5cm (katlanma); 13 * 7.4 * 4.5cm (katlanır)
Ana Malzeme ABS
Renk: gümüş / Kırmızı / Siyah isteğe bağlı
Maks. Servis Uçuş Mesafesi 200m (mükemmel bir sinyal ile)
Maks. Uçuş Süresi 17 dk
çalışma Frekansı 2.4GHz
4K KAMERA
Fotoğraf çözünürlüğü 4096 * 2160
Video çözünürlüğü 2048 * 1080
Maks. Görüntü İletim Mesafesi: 100m (mükemmel sinyal ile)
Mobil Cihaz Sistemi Sürümü iOS / Android
Manuel Ayarlanabilir Açı 180 (elektronik olarak ayarlanamaz)

ALT KAMERA

Fotoğraf / Video çözünürlüğü 720 * 480
AKILLI UçUŞ AKüSü
Kapasite 1800 mAh
Gerilim: 3.7V
Pil Türü Lityum
Şarj Süresi 60-80dak

UZAKTAN KUMANDA PİLİ

Pil 3 * 1,5 V AA (dahil değildir)
SSS:
1. Kalkış yapılamıyor: Kalkıştan önce, ışık yanıp sönmeyene kadar drone uzaktan kumanda ile eşleştirilmelidir. Kalkış için tek tuşla kalkış düğmesine basmanız gerekir.
2. APP drone iları kontrol edemez: APP drone iyu kontrol ettiğinde ve drone uzaktan kumandaya bağlanamıyorsa, ışık sönmek için yanıp sönmeyene kadar drone kalibre edilmelidir.
3. APP resmi gösteremez: Karşılık gelen APP indirmek gerekir, önce drone WIFI bağlayın, sonra WiFi bağlantısı tutmak için onaylayın. Cep telefonu sistemi çok düşük veya çok yüksek olmamalıdır, çünkü uyumsuzluk olabilir, başka bir cep telefonu deneyin.

Paket Bilgileri:
Paket Boyutu: 21.5 * 17 * 7.5cm
Paket Ağırlığı: 466g
Taşınabilir çanta paketi.

Paket listesi:
1 * RC Quadcopter
1 * Uzaktan Kumanda
2 * Yedek Pervaneler
1 * Pervane Koruma Kiti
1 * Drone Kullanım Kılavuzu
1 * APP Tanıtımı
1 * USB Şarj Kablosu
1 * Tornavida
2 * Drone Batarya
1 * Saklama çantası
Drone Ağırlığı 0 – 499 gr
Katlanabilme Var
Renk Gümüş
Türü Kameralı

ALIM YAPTIĞIMIZ DRONE MODELLERİ
Dji Tello Ryze Tech Alan Yerler – Dji Mavic Mini Drone Alan Yerler – Corby CX007 Drone Alan Yerler – Buyfun E98 Rc Drone Alan Yerler – Aden E59S Alan Yerler

Listede olmayan drone lar da da alım yapmaktayız bizim ile iletişime geçin 0552 453 51 52

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir